Reference a ukázky mojí práce

Prozkoumejte co v praxi znamená, že výsledky práce jsou více než tisíce slov. Se všemi zákazníky je možné se spojit a zjistit, proč si nechali web, logo, nebo jen produktové fotografie u mně. Přistupuji ke každému individuálně a s respektem k požadovanému obchodnímu cíli.

Klenotnictví Dušák

Pro Klenotnictví Dušák jsem vyvinul na míru postavený web s eshopem, s více než 3 tisíci produkty. Kromě optimalizace webu, eshopu a produktového katalogu jsem zodpovědný za pravidelnu údržbu a rozvoj celého řešení.

Webové stránky :: Eshop řešení :: Fotografie :: SEO :: Sociální sítě :: PR

dusak.cz

VINAŘSTVÍ DVOŘÁČEK LTM

Vinařství Dvořáček je mým dlouholetým klientem, velmi si takové důvěry vážím. Za tu dobu jsme vybudovali fungující eshopové řešení, přehledný katalog vín na webu, pomohli s několika marketingovými materiály. A v zásobě máme stovky fotografií vinařství a jednotlivých vín.

Webové stránky :: Eshop řešení :: PPC kampaně :: Propagační materiály :: Fotografie :: SEO :: Sociální sítě

vinarstvi-dvoracek.cz

DERATIZACE JERGL DDD

Deratizace Jergl DDD získala zbrusu nové webové stránky, kompletní firemní identitu s novým logem. Součástí webového řešení je i na míru připravený zákaznický portál s napojením na privátní cloudové řešení.

Webové stránky :: Zákaznický portál :: Propagační materiály :: SEO :: Logo a firemní identita

ddd-jergl.cz

ÚČETNICTVÍ KLEFER

Pro dvě báječné dámy jsem měl tu čest vytvořit logo, nafotit profilové fotografie a uvést v život designově čistý, přehledný a fungující nový web. Součástí dlouholeté spolupráce je průběžný rozvoj blogu a sociálních sítí. A to nemluvím o tom, že Účetnictví KleFer se mi stará o kompletní účetní služby.

Webové stránky :: Logo a firemní identita :: Rozvoj blogu :: SEO :: Sociální sítě :: Fotografie

ucetnictvi-klefer.cz

ucetnictvi-klefer.cz

Daily Stories for you – partnerský projekt

Projekt zaměřený na krátké příběhy na dobrou noc, krátké fantasy, sci-fi a smyšlené příběhy pro všechny věkové kategorie. Vhodné pro rodiče, učitele, neob kohokoliv, koho baví svět představivosti, dětské fantasie a příběhů s ponaučením.

Webové stránky :: Logo a firemní identita :: Rozvoj blogu a články na blogu :: SEO :: 

dailystories4u.com

dailystories4u.com

Hledáte pomoc s online marketingem?

Ignorovat online svět znamená být dramaticky pozadu. Je potřeba také chápat, že podomácku sestavená webová stránka v online editoru za 10 dolarů nemá moc šancí na úspěch.

Ozvěte se a vše dáme do pořádku.


AKO Enterprise s.r.o.
Google Ads Search Certified

V Zahradách 1115/31
Rudná 25219

IČ: 17543258
DS: 4f2xjyd

Copyright © 2024 AKO Enterprise s.r.o.